Web Analytics Made Easy -

StatCounter

Współpraca B2B

Jesteśmy partnerami strategicznymi dla dystrybutorów następujących marek: Parker, Waterman, DYMO, Sheaffer, DUKE, Esselte, Leitz, Cross, AURORA, Bic,, Xerox, Henkel, Papermate, Rotring.

Od lat posiadamy wyróżnienia jako strategiczni partnerzy, autoryzowani dystrybutorzy. Posiadamy bardzo dobrze wyposażoną wzorcownię oraz bardzo dobrze zaopatrzony magazyn o dużej powierzchni.

Dzięki wysokim standardom AMA zdobyła uznanie Klientów i od 1990 roku dynamicznie się rozwija - sukcesywnie zwiększając udział w rynku. W portfolio naszych produkyów znajdują się przede wszystkim produkty skierowane do agencji reklamowych, biuroserwisów, hurtowni, sklepów. 

Misją naszej Hurtowni jest wprowadzenie na rynek produktów, które satysfakcjonują Klientów i spełniają ich rosnące oczekiwania pod kątem jakości i niezawodności. 

Informujemy, iż ze względu na fakt realizowania przez firmę AMA jedynie sprzedaży hurtowej do kontaktu i współpracy zapraszamy przede wszystkim sklepy, firmy marketingowe, jak i innego rodzaju przedsiębiorstwa zainteresowane zakupem hurtowym proponowanych przez nas artykułów (Klienci detaliczni mogą skorzystać z oferty sklepów naszych partnerów handlowych).

Zachęcamy do rejestracji na naszej platformie zakupowej, co pozwoli Państwu w pełni wykorzystać możliwości naszego serwisu.

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych konto w naszym systemie można w każdej chwili usunąć! Zapoznaj się z regulaminem oraz naszą polityką prywatności zgodną z RODO.

Dołącz do grona  Naszych Klientów B2B

ZAREJESTRUJ KONTO B2B