Web Analytics Made Easy -StatCounter

Współpraca B2B

Dzięki wysokim standardom AMA Trading Company zdobyła uznanie Klientów i od 1990 roku dynamicznie się rozwija, sukcesywnie zwiększając udziały w rynku. W portfolio naszych produktów znajdują się przede wszystkim produkty skierowane do agencji reklamowych, biuroserwisów, hurtowni i sklepów.

Misją naszej Hurtowni jest wprowadzenie na rynek produktów, które satysfakcjonują Klientów i spełniają ich rosnące oczekiwania pod kątem jakości i niezawodności.

Od lat otrzymujemy wyróżnienia jako strategiczni partnerzy i autoryzowani dystrybutorzy. Jesteśmy partnerami strategicznymi dla dystrybutorów następujących marek: Parker, Waterman, Dymo, Sheaffer, Duke, Esselte, Leitz, Cross, Aurora, Bic, Xerox, Henkel, Papermate, Rotring.

Posiadamy bardzo dobrze wyposażoną wzorcownię oraz bardzo dobrze zaopatrzony magazyn o dużej powierzchni.

Ze względu na fakt realizowania przez firmę AMA jedynie sprzedaży hurtowej, do kontaktu i współpracy zapraszamy przede wszystkim sklepy, firmy marketingowe, jak i innego rodzaju przedsiębiorstwa zainteresowane zakupem hurtowym proponowanych przez nas artykułów Klientów detalicznych zachęcamy do skorzystania z oferty sklepów naszych partnerów handlowych.

Zapraszamy do rejestracji konta na naszej platformie zakupowej, co pozwoli Państwu w pełni wykorzystać możliwości naszego serwisu, w tym oferty zniżek dla stałych Klientów.

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych konto w naszym systemie można w każdej chwili usunąć. Zapoznaj się z regulaminem oraz naszą polityką prywatności zgodną z RODO.

ZAREJESTRUJ KONTO B2B