Web Analytics Made Easy -StatCounter

SHEAFFER

SHEAFFER

Jest 235 produktów.

Pokazano 1-12 z 235 pozycji

Aktywne filtry

DŁUGOPIS WŁOKNO WĘGLOWE

SH 9234 DŁ

Długopis Sheaffer Intesity 9234 to elegancki wygląd oferowany we współczesnym wykończeniu. Opływowy, cienki profil cylindra. Korpus i skuwka zrobiona z włókna węglowego.

PIÓRO WIECZNE WŁOKNO WĘGLOWE

SH 9234 PW

Pióro wieczne Sheaffer Intesity 9234 to elegancki wygląd oferowany we współczesnym wykończeniu. Korpus i skuwka zrobiona z włókna węglowego. Wykończenia chromowane. 

DŁUGOPIS TYTANOWA SZAROŚĆ

SH 9482 DŁ

Długopis Sheaffer Sagaris 9482 to idealna równowaga ponadczasowego stylu i nowoczesnej wrażliwości projektowej. Nietypowa kolorystyka sprawia złudzenie, że trzymamy drewniany produkt.

PIÓRO KULKOWE TYTANOWA SZAROŚĆ

SH 9482 PK

Pióro kulkowe Sheaffer Sagaris 9482 to idealna równowaga ponadczasowego stylu i nowoczesnej wrażliwości projektowej. Nietypowa kolorystyka sprawia złudzenie, że trzymamy drewniany produkt.

Historia marki Sheaffer rozpoczyna się w 1907 roku w Ameryce, w stanie Iowa. Walter A. Sheaffer wynajduje pióro wieczne napełniane przy pomocy dźwigni, gdzie jedno jej przyciśnięcie powoduje napełnienie się zbiorniczka atramentem wprost z kałamarza.

To okazuje się być prawdziwą rewolucją! W 1908 roku pomysł opatentowano, a w 1912 tenże sam Water A. Sheaffer postanowił zainwestować swoje oszczędności i otworzyć fabrykę produkującą pióra.

Tak powstało Sheaffer Pen Company.