Web Analytics Made Easy -

StatCounter

SHEAFFER

SHEAFFER

Historia marki Sheaffer rozpoczyna się w 1907 roku w Ameryce, w stanie Iowa. Walter A. Sheaffer wynajduje pióro wieczne napełniane przy pomocy dźwigni, gdzie jedno jej przyciśnięcie powoduje napełnienie się zbiorniczka atramentem wprost z kałamarza.sheaffer logo

To okazuje się być prawdziwą rewolucją! W 1908 roku pomysł opatentowano, a w 1912 tenże sam Water A. Sheaffer postanowił zainwestować swoje oszczędności i otworzyć fabrykę produkującą pióra.

Z wizją szanowania przeszłości, ale wymyślania przyszłości, pióro Sheaffer oznacza ponadczasowy i przystępny urok.

Od ponad 100 lat Sheaffer jest czołowym projektantem i producentem wysokiej jakości artykułów piśmienniczych.

W William Penn rozpoznajemy tę wyjątkową tożsamość, którą pióra Sheaffera dominują w Indiach i na całym świecie, i oferujemy pióra wieczne, długopisy i pióra kulkowe Sheaffer w cenie, która wydaje się znacznie niższa niż ich wartość jako wyrafinowanych narzędzi inspiracji.

Pióra wieczne Sheaffer, pióra kulkowe Sheaffer i pióra kulkowe Sheaffer reprezentują połączenie dziedzictwa i świeżości, kuszącą perspektywę, która zainspirowała najbardziej kreatywne umysły do ​​ich używania.

Liczba produktów: 215

Pokazano 1-24 z 215 pozycji

Aktywne filtry

PIÓRO WIECZNE Sagaris CZARNE / ZŁOCENIA

SH 9475 PW

Pióro wieczne Sheaffer Sagaris 9475 to elegancki produkt o bardzo starannym wykonaniu. Ciekawe połączenie trzech kolorów. Klasyczny, ponadczasowy styl nawiązujący do zabytkowych instrumentów piśmienniczych Sheaffer.

DŁUGOPIS Sagaris POZŁACANY

SH 9474 DŁ

Długopis Sheaffer Sagaris 9474 złoty to produkt bardzo ekskluzywny. Idealny w zestawie z inną biżuterią w tym samym kolorze. Złoto to symbol bogactwa i prestiżu.

Długopis Sagaris czarno złoty

SH 9471 DŁ

Długopis Sagaris 9471 Sheaffer czarny z platerowanymi złotem wykończeniami. Osoba wybierająca ten kolor posiada często takie cechy jak zdyscyplinowanie, niezależność, obdarzona jest w silną wolę i własnymi przekonaniami.