Web Analytics Made Easy -StatCounter

Zestawy Duke

Zestawy Duke

W naszym sklepie zakupisz zarówno pojedyncze pióra wieczne, długopisy, rollery, ołówki, jak i eleganckie, stylowe zestawy Duke.

zestawy DukePoszczególne artykuły składają się z mosiężnego pióra wyposażonego w podwójny system napełniania oraz atramentu w komplecie. Pięknie zapakowane w drewniane pudełko stanowią nie tylko praktyczne akcesorium do codziennego użytku, ale także nietuzinkową ozdobę, która z pewnością przykuje wzrok niejednego gościa.

Z myślą o wszystkich miłośnikach historii oraz artykułów piśmienniczych od renomowanych producentów w swojej ofercie uwzględniliśmy zestawy z atramentem Duke, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

W asortymencie znajdziesz więc oryginalne zestawy Duke z najwybitniejszymi postaciami w historii. Oferujemy pióra wieczne zdobione podobizną Mikołaja Kopernika, Alberta Einsteina, Marii Skłodowskiej-Curie, a także Fryderyka Chopina.

Każdy z zestawów zawiera pióro wykonane z mosiądzu pokryte czarnym lakierem, którego stalówka została ozdobiona eleganckim grawerem. Oprócz tego w komplecie znajduje się również atrament z oficjalnym emblematem marki Duke.

Pióra Duke wyposażone w podwójny system napełniania wraz z fiolką atramentu zapakowane zostały w elegancką, drewnianą kasetkę w kolorze czarnym, zdobioną w środku zdjęciem wybitnej postaci historycznej.

Bez wątpienia zestawy z atramentem Duke to świetny pomysł na prezent dla miłośnika kolekcjonerskich artykułów piśmienniczych. W gronie Twoich bliskich z pewnością znajdzie się chociaż jedna osoba, która nadal korzysta z możliwości eleganckich piór wiecznych.

Jeśli poszukujesz oryginalnego pomysłu na prezent, zdecydowanie warto zastanowić się nad zakupem zestawu z CD Duke, który również nakarmi duszę miłośnika muzyki klasycznej, a przede wszystkim fana dzieł Fryderyka Chopina. Produkt zawiera niezwykle reprezentacyjne pióro wieczne wykonane z mosiądzu z podwójnym systemem napełniania oraz z wygrawerowanym autografem kompozytora.

W eleganckiej, drewnianej kasetce wraz z artykułem piśmienniczym od renomowanego producenta znajduje się również płyta CD z utworami wybitnego twórcy. Warto również wspomnieć, że u nas masz możliwość zamówienia produktu ze spersonalizowanym grawerem w wybranej czcionce.

Bez wątpienia zestaw Duke to niebanalny pomysł na upominek dla kolekcjonera piór wiecznych oraz miłośnika muzyki klasycznej, który pozwoli uczcić ważny moment w życiu obdarowywanej osoby.

Aktywne filtry