Web Analytics Made Easy -StatCounter

Filtruj według

Kolor korpusu

Kolor korpusu

Kolekcja

Kolekcja

Wykończenie

Wykończenie

Edycja

Edycja

Przeznaczenie

Przeznaczenie

Materiał stalówki

Materiał stalówki

Grubość stalówki

Grubość stalówki

Styl

Styl

jotter długopisy

Pióra wieczne Cross

Pióra wieczne Cross

Pióra wieczne Cross są synonimem jakości i dobrego gustu. To ekskluzywne przyrządy piśmiennicze, które doskonale sprawdzają się w codziennym użytkowaniu.

pióra wieczne crossPióra Cross niezwykle lekkie, a dzięki przemyślanej konstrukcji dobrze leżą w dłoni, zapewniając tym samym wysoki komfort pisania.

Dodatkowo pióra Cross powstają przy użyciu starannie wyselekcjonowanych materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu zachwycają wyglądem, trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Tym, co wyróżnia pióra Cross na tle innych rozwiązań dostępnych na rynku, jest różnorodność. W ofercie tej amerykańskiej marki każdy znajdzie coś dla siebie.

Dostępne są m.in. klasyczne wieczne pióra Cross o prostej formie, nowoczesne, bardziej wyraziste modele, a także warianty bez jakichkolwiek zdobień.

Marka ma coś w zanadrzu także dla wielbicieli awangardy – pióra Cross z pięknie wygrawerowanymi, fantazyjnymi wzorami.

Niezależnie od stylistyki każda kolekcja amerykańskiego producenta wyróżnia się wytwornym i eleganckim charakterem. To piękne przyrządy piśmiennicze.

Dzięki wiecznym piórom Cross zwykła czynność jaką jest pisanie staje się prawdziwą przyjemnością i niezwykłym doświadczeniem.

Liczba produktów: 50

Pokazano 1-18 z 50 pozycji

Aktywne filtry