Web Analytics Made Easy -

StatCounter

Akcesoria SHEAFFER

Akcesoria SHEAFFER

Pióra wieczne mają wyjątkową elegancję i długą tradycję. Te cechy definiują je od lat. Każde pióro ma starannie pielęgnowane wzornictwo widoczne w każdym detalu.

Pióro wieczne jest niezastąpionym skarbem praktyczności i sentymentu. Stalówka to końcówka pióra, z której atrament wypływa na powierzchnię papieru.

Jeśli kochasz rzeczy stylowe i ponadczasowe, to prawdopodobnie już rozważałeś zakup pióra wiecznego. Posiadanie zapasowej stalówki to zabezpieczenie w razie uszkodzenia mechanicznego powstałego np. przez upadek pióra. Bez pomocy serwisu można kontynuować pisanie.

Wymiana jest niezwykle prosta i szybka. Możliwe jest również zaopatrzenie się w stalówkę w innym rozmiarze, aby w razie potrzeby uzyskać inną grubość linii pisania.

Dla pióra wiecznego dostępnych jest wiele różnych szerokości wkładów. Sercem stalówki jest dolny otwór, który ma na celu zmniejszenie naprężeń i zapobieganie jej pęknięciu lub złamaniu.

Delikatne końcówki są przydatne dla osób, które nie mają wyrobionego odpowiedniego pisma odręcznego. Linie stalówki są cienkie i gładkie, dzięki czemu pismo odręczne nabiera profesjonalnego wyglądu.

Średnie stalówki pozostawiają nieco grubszą linię, ale nadal są precyzyjne i gładkie. Szerokie końcówki są grubsze i pozostawiają bardziej wyrazistą linię. Rozmiar medium (M) to wybór polecany dla większości osób.

Ten średniej wielkości wkład wytwarza linię średniego rozmiaru z większym przepływem atramentu dla szybszego i łatwiejszego pisania.

Natomiast fine (F) będzie dobry dla małych, precyzyjnych pism odręcznych. Nie jest to stalówka bardzo elastyczna. To zatem dobry wybór dla kogoś, kto ma cięższą rękę, ponieważ wytrzyma nieco większy nacisk.

Liczba produktów: 42

Pokazano 1-24 z 42 pozycji

Aktywne filtry