Web Analytics Made Easy -

StatCounter

Filtruj według

Typ artykułu

Typ artykułu

Kolor korpusu

Kolor korpusu

Kolekcja

Kolekcja

Wykończenie

Wykończenie

Edycja

Edycja

Przeznaczenie

Przeznaczenie

Materiał stalówki

Materiał stalówki

Jednostka sprzedaży

Jednostka sprzedaży

Grubość stalówki

Grubość stalówki

Pióra wieczne Parker

Pióra wieczne Parker

Wśród szerokiej oferty akcesoriów piśmienniczych na szczególną uwagę zasługują ponadczasowe już teraz pióra wieczne Parker.

My potrafimy to docenić, dlatego w naszym sklepie internetowym przyszykowaliśmy dla Państwa specjalną kategorię, w której znajdziecie pióra wieczne, wkłady, tłoczki, konwertery, naboje oraz inne akcesoria do piór Paker.

 Pióra wieczne Parker to gwarancja najwyższej jakości i trwałości. U nas znajdziesz szeroki wybór oryginalnych piór Parker!

Pióra wieczne Parker są zasilane dedykowanymi nabojami Parkera lub odpowiednim tłoczkiem firmowym. Więcej na temat tego, jakie naboje stosować w piórach, możesz przeczytać w artykule na blogu Twojego Pióra. Jeśli wciąż masz wątpliwości jakie pióro wieczne Parkera wybrać, po prostu wybierz to, które najbardziej Ci się podoba. 

Pióra wieczne nie zawsze były przez wszystkich lubiane, zwłaszcza przez dzieci, które bardzo często łamały stalówki przy tym złościły się prze potwornie. Ale są również amatorzy tych piór, którzy przywiązani do swojego pióra nie zamienili by go na żaden inny.

Parker na swoją renomę pracuję od wielu lat, a jakość, jaką obecnie oferują pióra Parker, jest znana i doceniania na całym świecie. Szlifowana stal nierdzewna, mosiężne nasadki czy pierścienie i korony platerowane złotem to tylko podstawowe zalety.

Kolekcje piór marki w ofercie: Jotter, Vector, IM, IM Premium, Urban, Urban Premium, Sonnet, Duofold

Liczba produktów: 148

Pokazano 1-24 z 148 pozycji

Aktywne filtry