Web Analytics Made Easy -

StatCounter

Długopisy SHEAFFER

Długopisy SHEAFFER

Długopisy SHEAFFER Przybory piśmienne z białą kropką. Biała kropka (White Dot) Sheaffera jest znanym na całym świecie symbolem mistrzostwa wykonania, innowacji, wysokiej jakości i niezawodności oraz elementów identyfikującym ekskluzywne przybory piśmienne o niezrównanym stylu, elegancji i użyteczności. Historia Sheaffera zaczyna się w roku 1907 wynalezieniem przez Waltera A. Sheaffera w Fort Madison (Iowa, USA) wiecznego pióra napełnianego przy pomocy dźwigni. Liczne zasługi wniesione do przemysłu przyborów piśmienniczych prawie sto lat temu były początkiem trwającej do dziś tradycji tworzenia najwyższej jakości produktów.

Liczba produktów: 59

Pokazano 1-24 z 59 pozycji

Aktywne filtry

DŁUGOPIS Sagaris POZŁACANY

SH 9474 DŁ

Długopis Sheaffer Sagaris 9474 złoty to produkt bardzo ekskluzywny. Idealny w zestawie z inną biżuterią w tym samym kolorze. Złoto to symbol bogactwa i prestiżu.

Długopis Sagaris czarno złoty

SH 9471 DŁ

Długopis Sagaris 9471 Sheaffer czarny z platerowanymi złotem wykończeniami. Osoba wybierająca ten kolor posiada często takie cechy jak zdyscyplinowanie, niezależność, obdarzona jest w silną wolę i własnymi przekonaniami.

Długopis Prelude Gunmetal Matt

SH 9146 DŁ

Długopis Prelude Gunmetal Matt SH 9146 DŁ Sheaffer to elegancki i bardzo solidny długopis znanej i sprawdzonej, amerykańskiej marki Sheaffer. Model posiada klasyczny kształt przez co jest wygodny w użytkowaniu.

DŁUGOPIS PRELUDE CZARNY MAT GT

SH 346 DŁ

DŁUGOPIS PRELUDE CZARNY MAT GT SH 346 DŁ Sheaffer. Tradycyjna stylistyka i nowoczesna funkcjonalność w idealnie zbalansowanym komfortowym w użyciu kształcie. Długopis Sheaffer Prelude Czarny Mat GT posiada korpus i skuwkę w kolorze matowym czarnym, elementy pokryte 22-karatowym złotem.

DŁUGOPIS 300 MEDALIST

SH 9342 DŁ

DŁUGOPIS SHEAFFER 300 MEDALIST SH 9342 DŁ Sheaffer Nowoczesny design i eleganckie wykończenia uosabiają elegancję produktów Sheaffer 300 z kolekcji "Gift Collection". Instrumenty piśmienne posiadają korpus o szerokim profilu w kształcie cygara, który jest odpowiednio wyważony i dobrze leży w ręku.

Długopis Intensity czarny lakier

SH 9235 DŁ

Długopis Sheaffer Intesity 9235 posiada opływowy kształt i cienki profil cylindra. Nowoczesność i klasyka w najlepszym wydaniu. Korpus i skuwka pokrywana czarnym lakierem.Wykończenia chromowane.