Web Analytics Made Easy -

StatCounter

Pióra wieczne SHEAFFER

Pióra wieczne SHEAFFER

Pióro wieczne Sheaffer - styl i elegancja Każdy, kto sięga po narzędzie do pisania, ma swoje indywidualne potrzeby. Jedni potrzebują ładnego instrumentu piśmienniczego o atrakcyjnym designie, inni z kolei stawiają na wygodę użytkowania.

Pióra marki Sheaffer posiadają tyle różnych modeli, że bez problemu zadowolą dowolnego użytkownika. Nie należy też zapominać, że pióra wieczne Sheaffer świetnie sprawdzą się w każdej sytuacji: w domu, w szkole, w pracy czy na studiach.

Wysoka jakość artykułów przygotowanych przez Sheaffer zaskoczy pozytywnie nawet tych najbardziej niezdecydowanych. Wystarczy zajrzeć do sklepu piszesz.pl i sięgnąć po upatrzony model.

Liczba produktów: 61

Pokazano 1-24 z 61 pozycji

Aktywne filtry

PIÓRO WIECZNE Sagaris CZARNE / ZŁOCENIA

SH 9475 PW

Pióro wieczne Sheaffer Sagaris 9475 to elegancki produkt o bardzo starannym wykonaniu. Ciekawe połączenie trzech kolorów. Klasyczny, ponadczasowy styl nawiązujący do zabytkowych instrumentów piśmienniczych Sheaffer.

PIÓRO WIECZNE SAGARIS CZARNE / ZŁOCENIA

SH 9471 PW

Pióro wieczne Sheaffer Sagaris 9471 czarne z platerowanymi złotem wykończeniami to produkt na wiele okazji prezentowych. Osoba wybierająca ten kolor posiada często takie cechy jak zdyscyplinowanie, niezależność, obdarzona jest w silną wolę i własnymi przekonaniami.

PIÓRO WIECZNE Prelude MATOWY GUNMETAL

SH 9146 PW

Pióro wieczne Prelude 9146 to połączenie tradycyjnego stylu i klasycznej elegancji z nowoczesną funkcjonalnością. Wygodny i wyważony profil w kształcie cygara sprawia, że pisanie tym piórem jest prawdziwą przyjemnością.

PIÓRO WIECZNE Prelude CZARNY MAT + ZŁOCENIA 22 K

SH 346 PW

Pióro wieczne Prelude 346 to połączenie tradycyjnego stylu i klasycznej elegancji z nowoczesną funkcjonalnością. Wygodny i wyważony profil w kształcie cygara sprawia, że pisanie tym piórem jest prawdziwą przyjemnością. Korpus i skuwka pokryty czarnym matowym lakierem.