Web Analytics Made Easy -StatCounter

Pióra kulkowe Cross

Pióra kulkowe Cross

Pióra kulkowe Cross to świetna alternatywa dla klasycznych piór wiecznych, których obsługa wymaga cierpliwości i wprawy. Lekkie pióra Cross, doskonale sprawdzą się w każdej sytuacji, w szkole, na uczelni czy w pracy. Hurtownia AMA oferuje wiele modeli piór kulkowych o klasycznym designie i uniwersalnej kolorystyce.

pióra kulkowe crossPióra kulkowe Cross dzięki swemu eleganckiemu designowi i bogatym zdobieniom, oprócz swej funkcjonalności posiadają szczególne walory estetyczne. Dobrane według indywidualnych upodobań będą ozdobą naszego biurka, a nawet całego gabinetu. Z dumną każdy wykona nim podpis na dokumencie lub zanotuje niezbędne informacje podczas spotkania. Jeśli więc lubisz pisać piórem, zobacz, jak wiele ma do zaoferowania pióro Cross.

Potocznie pióra kulkowe nazywane są rollerami, a to ze względu na ich budowę i sposób dysponowania atramentu w czasie pisania. Warto podkreślić, że pióra kulkowe Cross stanowią swoisty kompromis pomiędzy tradycyjnymi piórami wiecznymi, wyposażonymi w stalówkę, a powszechnie używanymi długopisami.

Piórem kulkowym Cross pisze się zdecydowanie bardziej komfortowo, niż długopisem, ale jednocześnie wiąże się to również z koniecznością zdecydowanie częstszej wymiany wkładów z atramentem, niż w przypadku standardowych długopisów.

Pióro kulkowe można uzupełniać właśnie przy pomocy specjalnie dobranych do modelu wkładów, lub też wykorzystując do tego celu atrament w słoiczku i specjalny tłoczek.

Pióra Cross to oczywisty wybór dla każdego, kto lubi na co dzień otaczać się eleganckimi, stylowymi dodatkami.

Aktywne filtry