Web Analytics Made Easy -StatCounter

Pióra kulkowe Duke

Pióra kulkowe Duke

pióra kulkowe DukePióra kulkowe Duke to produkty wykonane z najwyższej klasy surowców: mosiądzu, laki, drewna, skóry, różnego rodzaju minerałów, stali szlachetnej i złota.

Historia marki Duke to ponad 200 lat tradycji. Firma została zarejestrowana w 1809 roku w Niemczech. W XX wieku firma Duke przez wiele lat nie funkcjonowała.

Została jednak reaktywowana w 1988 roku przez firmę G. Crown Fountain Pen Co Ltd. Marka Duke do dziś łączy jakość oraz niespotykane wzornictwo. Stylistyka piór kulkowych Duke nawiązuje do klasyki piśmiennictwa, ale stanowi także doskonałe rzemiosło.

Pióro kulkowe Duke jest złotym środkiem pomiędzy piórami wiecznymi, a długopisami. Dla wielu osób, szczególnie dzieci, pióro wieczne wymaga zbyt dużej wprawy i skupienia.

Z drugiej strony, długopisy zupełnie nie kształtują odpowiedniego charakteru pisma oraz absolutnie nie wyróżniają się stylem. Dlatego właśnie pióra kulkowe zyskały tak wiele popularności wśród użytkowników.

Pióra Duke charakteryzują się starannym wykonaniem i niezawodnością. Niemiecka jakość oraz doskonałe właściwości piszące, w połączeniu z rozsądną ceną, sprawiają iż wyroby marki Duke znajdują uznanie klientów na całym świecie.

Aktywne filtry