Web Analytics Made Easy -

StatCounter

CROSS

CROSS

Cross Pen Company została założona w 1846 r. Najstarszy amerykański producent znakomitych artykułów piśmienniczych została założona w 1846 roku przez Richarda Cross i Edwarda W. Bradbury'ego.

cross penProdukcja została uruchomiona w Providence, RI, pierwszymi produktami firmy były elegancko wytłoczone złote i srebrne obudowy drewnianych ołówków.

W 1889 roku firma Cross stworzyła swoje pierwsze wieczne pióro.

Otwarcie się na nowy asortyment,  poza przybory do pisania rozpoczęło się dla Cross od zakupu Mark Cross Inc., galanterii skórzanej w 1983 roku.

Portfolio produktów obejmuje dziś szereg luksusowych artykułów wyrobniczych, w tym skórzane etui oraz portfele.

Podobnie jak w przypadku wielu producentów akcesoriów piśmienniczych, Cross docenił i zaakceptował erę cyfrową dzięki oferowaniu gamy rysików hybrydowych odpowiednich do użytku z mobilnymi ekranami dotykowymi.

Dostępne są rysiki od cienkich rysików Tech 1 do Tech 3, który zawiera czerwony długopis do edycji, ołówek i długopis oraz rysik odpowiedni do pisania, przeciąganie i stukanie w razie potrzeby.

Cross sprzedaje dziś wyroby piśmiennicze w ponad 140 krajach na całym świecie z oddziałami w Kanadzie, Japonii, Hongkong, Tajwan, Wielka Brytania, Hiszpania, Francja, Niemcy i Holandia. 170-letnia historia A.T. CROSS uosabia rzadką stabilność w dzisiejszych czasach.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie