Web Analytics Made Easy -

StatCounter

Filtruj według

Kolor korpusu

Kolor korpusu

Kolekcja

Kolekcja

Wykończenie

Wykończenie

Edycja

Edycja

Grubość stalówki

Grubość stalówki

Pióra kulkowe Parker

Pióra kulkowe Parker

Pióra kulkowe Parker zawsze są bowiem trafionym prezentem.

W naszym asortymencie znajdą Państwo artykuły piśmiennicze marki Parker, które dzięki estetyce wykonania i funkcjonalności cieszą się dużą popularnością zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Świetnym połączeniem elegancji z funkcjonalnością są dostępne w naszej ofercie pióra kulkowe Parker. Wyglądem przypominają one zwyczajny długopis, jednak kiedy tylko zaczniesz nim pisać, poczujesz różnicę.

Przygotowaliśmy dla Państwa produkty występujące w różnych kategoriach cenowych, co pozwala na dobranie jak najbardziej optymalnego rozwiązania.

Wśród ich znajdują się pióra kulkowe Parker, których korpusy wykonane są tworzyw sztucznych, metali lub stali nierdzewnej.

Nasze pióra pakowane są w eleganckie opakowania prezentowe, co czyni je jeszcze bardziej wyjątkowymi i atrakcyjnymi dla naszych Klientów. Nasze akcesoria piśmiennicze mogą być wyposażone w dopasowaną nasadkę albo posiadać mechanizm wciskany lub przekręcany.

W zależności od modelu, klasyczne lub nowoczesne elementy wykończeniowe zostały pokryte żółtym bądź różowym złotem, co czyni z nich produkty ekskluzywne i wyjątkowe.

Liczba produktów: 76

Pokazano 1-24 z 76 pozycji

Aktywne filtry