Web Analytics Made Easy -

StatCounter

Akcesoria Parker

Akcesoria Parker

Atrament, czyli barwny płyn służący do pisania, znany był już od czasów Średniowiecza.

To właśnie wtedy niemiecki producent perfum, August Leonardi, wynalazł barwny płyn, który nie niszczył papieru, nie odbarwiał się i co ważne, był odporny na działanie wody. Produkt ten zyskał ogromną popularność.

Choć obecnie każdy producent ma swój własny, unikalny sposób wytwarzania atramentu, co zapewnia różnorodność na rynku, to od tamtych czasów właściwie nie zmienił swej podstawowej receptury. W jego skład wchodzą takie ingredienty, jak: rozpuszczalnik, barwnik, konserwant oraz substancja zagęszczająca.

Atrament do piór oferowany jest zazwyczaj w dwóch formach: wkładów oraz płynu w tradycyjnym kałamarzu. Wkłady i atramenty do piór Parker stanowią bogatą i zróżnicowaną ofertę wysokiej jakości akcesoriów. W asortymencie znajdują się artykuły, do produkcji których użyto najlepszych materiałów, zapewniających gwarancję trwałości.

Oferta hurtowni obejmuje oryginalne wkłady i atramenty do piór Parker w różnych kolorach, tj: czarnym, czerwonym, fioletowym, granatowym, różowym, niebieskim i fioletowym. Jak widać, wybór jest naprawdę szeroki, a dzięki temu także i zastosowanie tego typu produktów może być bardzo zróżnicowane!

W tej kategorii produktów klienci znajdą nie tylko wkłady i atramenty do piór wiecznych, ale także wkłady do długopisów, wkłady do piór kulkowych, tłoczki standardowe, charakteryzujące się wyjątkową jakością i niezawodnością.

Liczba produktów: 51

Pokazano 1-24 z 51 pozycji

Aktywne filtry