Web Analytics Made Easy -

StatCounter

Filtruj według

Typ artykułu

Typ artykułu

Kolor korpusu

Kolor korpusu

Kolekcja

Kolekcja

Wykończenie

Wykończenie

Edycja

Edycja

Materiał stalówki

Materiał stalówki

Grubość stalówki

Grubość stalówki

Styl

Styl

Zestawy Waterman

Zestawy Waterman

Waterman to jedna z najbardziej rozpoznawalnych na świecie marek piór i długopisów. Przez lata stała się symbolem najwyższej jakości wykonania, elegancji i prestiżu.

Nasze zestawy to produkty reprezentacyjne i jakościowe W zestawach mogą być: pióra Waterman, długopisy Waterman, czy ołówki Waterman, które zachwycą osoby o najwyższych wymaganiach. Unikatowe kształty, oryginalny design i nietuzinkowe wzornictwo sprawiają, że są to idealne zestawy upominkowe wręczane na różne okazje.

Do tego w połączeniu z eleganckim zestawem papeterii, stanowią zachwycający wprost prezent dla bliskiej osoby, solenizanta, kolegi, etc.

Zestawy upominkowe Waterman to coś więcej, niż zwykłe pióro z papeterią, stylowe pióro z notesem, czy niezawodne pióro wieczne w towarzystwie długopisu. To odrobina tajemniczości, połączona z luksusem, nowoczesnością i wygodą, które cechują markę Waterman.

Nasza Hurtownia ma dla Państwa bogatą ofertę z kategorii zestawy prezentowe Waterman. Znajdziecie tu zarówno drobne upominki, które wręczyć można bez okazji, jak i drogocenne zestawy upominkowe, będące produktami wyjątkowymi, wręczanymi wyłącznie na szczególne, podniosłe okazje.

Tego rodzaju zestawy dobrze jest wybrać w hurtowni takiej jak nasza, w której liczyć można na fachowe doradztwo na temat artykułów piśmienniczych, a jednocześnie nabyć w atrakcyjnej cenie, dopasowane do Państwa potrzeb zestawy upominkowe Waterman.

Liczba produktów: 13

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry