Web Analytics Made Easy -StatCounter

Filtruj według

Typ artykułu

Typ artykułu

Kolor korpusu

Kolor korpusu

Kolekcja

Kolekcja

Wykończenie

Wykończenie

Edycja

Edycja

Przeznaczenie

Przeznaczenie

Materiał stalówki

Materiał stalówki

Grubość stalówki

Grubość stalówki

Styl

Styl

jotter długopisy

Zestawy Waterman

Zestawy Waterman

zestawy WatermanWaterman to jedna z najbardziej rozpoznawalnych na świecie marek piór i długopisów. Przez lata stała się symbolem najwyższej jakości wykonania, elegancji i prestiżu.

W zestawach dostępnych w naszej hurtowni możecie Państwo znaleźć pióra Waterman, długopisy Waterman, czy ołówki Waterman, które zachwycą osoby o najwyższych wymaganiach. Unikatowe kształty, oryginalny design i nietuzinkowe wzornictwo sprawiają, że są to idealne zestawy upominkowe wręczane na różne okazje.

Zestawy upominkowe Waterman to coś więcej, niż zwykłe pióro z papeterią, stylowe pióro z notesem, czy niezawodne pióro wieczne w towarzystwie długopisu. To odrobina tajemniczości, połączona z luksusem, nowoczesnością i wygodą, które cechują markę Waterman.

Nasza hurtownia ma dla Państwa bogatą ofertę z kategorii zestawy prezentowe Waterman. Znajdziecie tu zarówno drobne upominki, które wręczyć można bez okazji, jak i drogocenne zestawy upominkowe, będące produktami wyjątkowymi, wręczanymi wyłącznie na szczególne, podniosłe okazje.

Liczba produktów: 13

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry