Web Analytics Made Easy -StatCounter
  Pióro wieczne (M) EMLBLEME CZERWONY - 2
  • Pióro wieczne (M) EMLBLEME CZERWONY - 2
  • Pióro wieczne (M) EMLBLEME CZERWONY - 3
  • Pióro wieczne (M) EMLBLEME CZERWONY - 4
  • Pióro wieczne (M) EMLBLEME CZERWONY - 5
  • Pióro wieczne (M) EMLBLEME CZERWONY - 6
  • Pióro wieczne (M) EMLBLEME CZERWONY - 7

  Pióro wieczne (M) EMLBLEME CZERWONY 2100405 Waterman

  3026981004056 2100405 Waterman

  Pióro wieczne (M) EMLBLEME CZERWONY 2100405 Waterman. Pióro wieczne z nowej kolekcji Waterman Embleme Core. Inspiracją dla jej stworzenia jest miasto artystów - Paryż z jego swobodnym stylem i szykiem. 

  redeemIndywidualne ceny hurtowe z uwzględnionymi rabatami dostępne są dla klientów zalogowanych.

  ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ KONTO

  redeem Kupując ten produkt możesz zebrać 27 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 27 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 5,40 zł .


   

  Bezpieczeństwo zakupów

   

  Wygodne formy dostawy

   

  Zwrot produktu

  Pióro wieczne (M) EMLBLEME CZERWONY 2100405 Waterman. Pióro z nowej kolekcji Waterman Embleme Core. Inspiracją dla jej stworzenia jest miasto artystów - Paryż z jego swobodnym stylem i szykiem. Korpus wykonany z żywicy premium w intensywnym, pięknym kolorze czerwieni. Wykonany również z czarnego tworzywa, karbowany uchwyt oraz klips i wykończenia z polerowanej stali to cechy charakterystyczne dla tej kolekcji.

  Skuwka wykonana ze stali, delikatnie szczotkowana, kolorystycznie nawiązująca do szarych, ocynkowanych dachów paryskich kamienic oraz stalówka średnia(M) wykonana ze stali szlachetnej, pięknie grawerowana w oryginalny motyw wieży Eiffla to kompozycja doskonała.Pióro to wspaniale leży w dłoni i daje niezwykły komfort pisania nawet przez dłuższy czas.

  Doskonała opcja dla osób żywiołowych, pełnych pasji a jednocześnie ceniących sobie wygodę pisania. Pióro wyposażone jest w nabój(kolor czarny lub niebieski) ale można zamiennie używać je również z tłoczkiem Waterman.

  Pióro pakowane w etui prezentowe Waterman.


  2100405


  3026981004056

  Specyficzne kody

  Komentarze

  Na razie nie dodano żadnej recenzji.

  Napisz swoją opinię

  Pióro wieczne (M) EMLBLEME CZERWONY

  Pióro wieczne (M) EMLBLEME CZERWONY 2100405 Waterman. Pióro wieczne z nowej kolekcji Waterman Embleme Core. Inspiracją dla jej stworzenia jest miasto artystów - Paryż z jego swobodnym stylem i szykiem. 

  Napisz swoją opinię

  Zobacz także